| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 83.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 46.2 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WV08046EW WiFi |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 83.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 46.2 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1044 |
| ЗАЩИТА: | IP 24 |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035725308 |













