| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 82.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 43.5 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WVY08044F 3KW |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 82.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 43.5 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035781533 |













