| ОБЕМ | 70 L |
| ВИСОЧИНА | 106.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.0 см |
| ТИП | En_Horizontal |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WHF07039FL |
| ОБЕМ: | 70 L |
| ВИСОЧИНА: | 106.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 39.0 см |
| ТИП: | En_Horizontal |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1413 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035780413 |













