| ОБЕМ | 120 L |
| ВИСОЧИНА | 117.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 46.2 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WV12046 |
| ОБЕМ: | 120 L |
| ВИСОЧИНА: | 117.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 46.2 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 2623 kWh |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ЗАЩИТА: | 6 СТЕПЕННА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035706505 |



























