| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 84.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 47.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | GCV 804720 C21 EC |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 47.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1312 kWh |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879130054 |
























