| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 118.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.1 KW |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | STEATITE TURBO SLIM 50L |
| ОБЕМ: | 50 L |
| ВИСОЧИНА: | 118.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 38.0 см |
| ТИП: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | СУХ |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.1 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1433 |
| ЗАЩИТА: | IP 24 |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410538412508 |























