| NETCAPACITY | 50 L |
| HEIGHT | 118.40 см |
| DIAMETER SM | 38.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.1 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | STEATITE TURBO SLIM 50L |
| NETCAPACITY: | 50 L |
| HEIGHT: | 118.40 см |
| DIAMETER SM: | 38.0 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | DRY |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.1 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1433 |
| PROTECTION: | IP 24 |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3410538412508 |























