| NETCAPACITY | 100 L |
| HEIGHT | 101.00 см |
| DIAMETER SM | 43.3 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.1 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | STEATITE TURBO S 100L |
| NETCAPACITY: | 100 L |
| HEIGHT: | 101.00 см |
| DIAMETER SM: | 43.3 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | DRY CERAMIC |
| NOMINAL POWER KW: | 2.1 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 2749 kWh |
| PROTECTION: | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| WARRANTY: | 84 MONTHS |
| EAN | 3410538613677 |













