| NETCAPACITY | 100 L |
| HEIGHT | 99.50 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GCV 100 44 30 B12 TSR |
| NETCAPACITY: | 100 L |
| HEIGHT: | 99.50 см |
| DIAMETER SM: | 44.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 2734kWh |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879129393 |
























