| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 81.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 45.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.8 KW |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | GENIUS STEATITE 80L |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 81.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 45.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | КЕРАМИЧЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.8 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1315 kWh |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410538513496 |




























