| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 81.00 см |
| DIAMETER SM | 45.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.8 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | GENIUS STEATITE 80L |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 81.00 см |
| DIAMETER SM: | 45.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.8 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1315 kWh |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538513496 |




























