| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 85.80 см |
| DIAMETER SM | 44.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.4 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GCR 804424D B14 TSR |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 85.80 см |
| DIAMETER SM: | 44.0 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.4 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANODE TESTER: | No |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 2748 |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | АНОДНА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879126613 |

























