| NETCAPACITY | 95 L |
| HEIGHT | 100.05 см |
| DIAMETER SM | 46.2 см |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | WVF10046F 3KW |
| NETCAPACITY: | 95 L |
| HEIGHT: | 100.05 см |
| DIAMETER SM: | 46.2 см |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| THERMOREGULATOR: | ELECTRICAL |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035780574 |













