| ОБЕМ | 95 L |
| ВИСОЧИНА | 100.05 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 46.2 см |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | WVF10046F 3KW |
| ОБЕМ: | 95 L |
| ВИСОЧИНА: | 100.05 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 46.2 см |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035780574 |













