| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 82.50 см |
| DIAMETER SM | 43.5 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | WVY08044F 3KW |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 82.50 см |
| DIAMETER SM: | 43.5 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800035781533 |













