| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 113.00 см |
| DIAMETER SM | 39.0 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | WV08039C 2KW EVR |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 113.00 см |
| DIAMETER SM: | 39.0 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1317 kWh |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| PROTECTION: | 5 СТЕПЕННА |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035720679 |



























