| ОБЕМ | 40 L |
| ВИСОЧИНА | 70.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 49.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.4 KW |
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ: | GCR 50 27 12 E32 ECW |
| ОБЕМ: | 40 L |
| ВИСОЧИНА: | 70.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 49.0 см |
| ТИП: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.4 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1308 kWh |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879131655 |













