| NETCAPACITY | 40 L |
| HEIGHT | 70.40 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.4 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GCR 50 27 12 E32 ECW |
| NETCAPACITY: | 40 L |
| HEIGHT: | 70.40 см |
| DIAMETER SM: | 49.0 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| NOMINAL POWER KW: | 2.4 KW |
| ENERGY CLASS: | B |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1308 kWh |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879131655 |













