| МОЩНОСТ | 1200 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | BATIDORA VARILLA SKY |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| ТУРБО ФУНКЦИЯ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 9.500 kg |
| EAN | 8422160059001 |








