| МОЩНОСТ | 1000 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5791 |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Не |
| БЪРКАЛКА ЗА ЯЙЦА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5202561540451 |









i
"" Днес
Пасаторът е създаден за бърза и лесна поддръжка, с лесно разглобяване и почистване. Включена е мерителна купа за разбиване с капацитет 700 мл, която допълнително улеснява приготвянето на различни смеси.
Осигурява висока ефективност и дълготрайност, като гарантира прецизно рязане и гладка текстура на смесите.
Предлагат широк спектър от настройки за оптимален контрол, докато моторът работи тихо с вибрационно заглушаване, осигурявайки комфорт при работа.
Проектирана за предотвратяване на пръскане, което запазва кухнята чиста, а ергономичната дръжка осигурява удобство и лесна употреба дори при продължителна работа.
| МОЩНОСТ | 1000 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5791 |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Не |
| БЪРКАЛКА ЗА ЯЙЦА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.770 kg |
| EAN | 5202561540451 |