| POWER | 1000 W |
| SHAFT | METAL |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5791 |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 1000 W |
| SHAFT: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| MEASURING CUP: | Yes |
| CUTTING BOWL: | No |
| EGG BEATER: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5202561540451 |









i
"" Today
Пасаторът е създаден за бърза и лесна поддръжка, с лесно разглобяване и почистване. Включена е мерителна купа за разбиване с капацитет 700 мл, която допълнително улеснява приготвянето на различни смеси.
Осигурява висока ефективност и дълготрайност, като гарантира прецизно рязане и гладка текстура на смесите.
Предлагат широк спектър от настройки за оптимален контрол, докато моторът работи тихо с вибрационно заглушаване, осигурявайки комфорт при работа.
Проектирана за предотвратяване на пръскане, което запазва кухнята чиста, а ергономичната дръжка осигурява удобство и лесна употреба дори при продължителна работа.
| POWER | 1000 W |
| SHAFT | METAL |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5791 |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 1000 W |
| SHAFT: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| MEASURING CUP: | Yes |
| CUTTING BOWL: | No |
| EGG BEATER: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.770 kg |
| EAN | 5202561540451 |