| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ. | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 56.0 см |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | F4X1008NWH |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ.: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 47 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 48 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПРОГ. ЗА СПОРТНА ЕКИПИРОВКА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 56.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806096004166 |
- Технополис Велико Търново
- Технополис Перник
- Технополис Пловдив
- Технополис Русе
- Технополис София Красно село
- Технополис София Люлин
- Технополис София МОЛ The Mall
- Технополис София МОЛ България
- Технополис София Надежда
- Технополис София Сердика център
- Технополис Стара Загора































