| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ | Да |
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ: | WD 6 PS |
| ТИП: | СУХО И МОКРО |
| МОЩНОСТ W: | 1300.0 W |
| ТЕГЛО: | 11.600 kg |
| МАТЕРИАЛ НА КОНТЕЙНЕРА: | МЕТАЛ |
| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ: | Да |
| МАТЕРИАЛ НА ТРЪБИТЕ: | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА: | 30000.0 ml |
| EAN | 4054278661810 |











