| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 24.0 KW |
| Марка | CLAGE |
| МОДЕЛ: | DBX 24 NEXT |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 46.60 см |
| ШИРИНА: | 23.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 9.70 см |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | ТРИФАЗНО |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 24.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 486 kWh |
| EAN | 4010436361244 |












