| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 8.8 KW |
| Марка | CLAGE |
| МОДЕЛ: | CEX9 NEW |
| ВИД: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| ВИСОЧИНА: | 29.40 см |
| ШИРИНА: | 17.70 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 10.40 см |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 8.8 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4010436264392 |









