| БРОЙ ПРОГРАМИ | 5 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 5 |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | BDIN 25323 |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 15 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 45.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 5 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 5 |
| АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ НА ВРАТА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 4:05 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 86.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.9 L |
| ВИСОЧИНА: | 81.80 см |
| ШИРИНА: | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842644603 |



















