| PROGRAMMES NUMBER | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER | 5 |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | BDIN 25323 |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 15 |
| THIRD BASKET: | Yes |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 45.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 5 |
| AUTODOOR OPPENING: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 4:05 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 86.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.9 L |
| HEIGHT: | 81.80 см |
| WIDTH: | 59.8 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 8690842644603 |



















