| БРОЙ ПРОГРАМИ | 5 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 4 |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | GV520E15 |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 9 |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 47.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 5 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 4 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| САМОПОЧИСТВАЩА СЕ ФИЛТЪРНА СИС: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 45.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3838782574436 |
























