| PROGRAMMES NUMBER | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER | 4 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | GV520E15 |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 9 |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 47.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 5 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 4 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| OVER FLOW PROTECTION AQUASTOP: | Yes |
| SELFCLEAN FILTER: | Yes |
| HEIGHT: | 85.00 см |
| WIDTH: | 45.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 2+3 YEARS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3838782574436 |
























