| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| БРОЙ ПРОГРАМИ | 10 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 6 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО РАЗПРЪСКВАЩО РАМO | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | XI 4A4M4PB |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 14 |
| ТРЕТА КОШНИЦА: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 44.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 10 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 6 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ОТВАРЯНЕ НА ВРАТА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ НА ПОДА: | Да |
| ВЪТРЕШНО ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:59 |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.5 L |
| ВИСОЧИНА: | 81.80 см |
| ШИРИНА: | 59.7 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.5 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019079011 |








































