| БРОЙ ПРОГРАМИ | 8 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ | 4 |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MDWPB1303LS-W |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 13 |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 47.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 8 |
| БРОЙ ТЕМПЕРАТУРИ: | 4 |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ДОПЪЛНИТЕЛНО ИЗСУШАВАН: | Да |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ НА ПРОГРАМА "ECO": | 3:30 |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 84.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 11.0 L |
| ВИСОЧИНА: | 81.50 см |
| ШИРИНА: | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4048164116942 |


























