| БРОЙ ПРОГРАМИ | 8 |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MID45S201-HR |
| КАПАЦИТЕТ В БР. СТАНД.КОМПЛ.: | 10 |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 47.0 dB |
| БРОЙ ПРОГРАМИ: | 8 |
| АВТОМАТИЧНА ПРОГРАМА: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КОНС.НАЕЛ.ЕНЕРГИЯ ПРИ ПРОГ.EKO: | 76.00 kWh |
| КОНСУМАЦИЯ НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 9.0 L |
| ВИСОЧИНА: | 82.00 см |
| ШИРИНА: | 45.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6939962613772 |





























