| PROGRAMMES NUMBER | 8 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MID45S201-HR |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 10 |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 47.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 8 |
| AUTO PROGRAM: | Yes |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | E |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 76.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 9.0 L |
| HEIGHT: | 82.00 см |
| WIDTH: | 45.0 см |
| DEPTH: | 55.0 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6939962613772 |





























