| МОЩНОСТ | 900 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-2755 |
| ТИП: | САНДВИЧ МЕЙКЪР |
| МОЩНОСТ: | 900 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ГОТОВНОСТ: | Да |
| ПЛОЧА ЗА ГОФРЕТИ: | Не |
| ПЛОЧА ЗА ТРИЪГЪЛНИ САНДВИЧИ: | Не |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.100 kg |
| EAN | 5202561539417 |














