| МОЩНОСТ | 750 W |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | SD5058 |
| ТИП: | САНДВИЧ МЕЙКЪР |
| МОЩНОСТ: | 750 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАГРЯВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ГОТОВНОСТ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.160 kg |
| EAN | 8433766680407 |










