| POWER | 750 W |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | SD5058 |
| TYPE: | SANDWICH MAKER |
| POWER: | 750 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| READY INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.160 kg |
| EAN | 8433766680407 |








i
"" Today
| POWER | 750 W |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | SD5058 |
| TYPE: | SANDWICH MAKER |
| POWER: | 750 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| HEATING INDICATOR: | Yes |
| READY INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.160 kg |
| EAN | 8433766680407 |