| ШКУРКА ЗА | ВИБРОШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 60 |
| ДЪЛЖИНА | 230.00 мм |
| ШИРИНА | 93.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ШКУРКА ЗА: | ВИБРОШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 60 |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 мм |
| ШИРИНА: | 93.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗЪРНЕНОСТ 60/80/120/240 |
| EAN | 3165140416177 |


