| ШКУРКА ЗА | ВИБРОШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 40 |
| ДЪЛЖИНА | 185.00 мм |
| ШИРИНА | 93.00 мм |
| Марка | BOSCH |
| ШКУРКА ЗА: | ВИБРОШЛАЙФ |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 40 |
| ДЪЛЖИНА: | 185.00 мм |
| ШИРИНА: | 93.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗЪРНЕНОСТ 40/60/80/120 |
| EAN | 3165140416139 |


