| ШКУРКА ЗА | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | ДЪРВО |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 60 |
| ДИАМЕТЪР MM | 125.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| ШКУРКА ЗА: | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 60 |
| ДИАМЕТЪР MM: | 125.00 мм |
| EAN | 3800123135545 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ШКУРКА ЗА | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА | ДЪРВО |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P | 60 |
| ДИАМЕТЪР MM | 125.00 мм |
| Марка | RAIDER |
| ШКУРКА ЗА: | ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ |
| ЗА ШЛАЙФАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ЗЪРНЕНОСТ/ГРАПАВИНА P: | 60 |
| ДИАМЕТЪР MM: | 125.00 мм |
| EAN | 3800123135545 |