| ТИП | СТЕРЕО |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | PREDATOR GALEA 550 PHR235 |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | БЕЗЖИЧНИ |
| ТИП: | СТЕРЕО |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 Hz–20 kHz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ω ± 15% |
| МИКРОФОН: | Да |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 95 dB ± 3dB |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-A 2.0, BLUETOOTH 5.2 |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711121231735 |



















