| ТИП | OVER-EAR |
| Марка | GEMBIRD |
| МОДЕЛ: | MHP-JR-BK |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | OVER-EAR |
| МИКРОФОН: | Не |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 85 dB |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 3.5 mm AUX |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8716309111744 |



| ТИП | OVER-EAR |
| Марка | GEMBIRD |
| МОДЕЛ: | MHP-JR-BK |
| ТИП СВЪРЗАНОСТ: | С КАБЕЛ |
| ТИП: | OVER-EAR |
| МИКРОФОН: | Не |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 85 dB |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.2 м |
| ИНТЕРФЕЙС: | 3.5 mm AUX |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8716309111744 |