| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.85 " |
| NFC | Не |
| Марка | MYPHONE |
| МОДЕЛ: | WATCH CLASSIC 2 BLACK |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | TFT |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 240X284 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.85 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 4.69 см |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| GPS: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Не |
| КАМЕРА: | Не |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 260 mAh |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5902983627715 |
















