| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 1.43 " |
| NFC | Не |
| МИКРОФОН | Да |
| SPO2 | Да |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | AM2410B BLACK |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 466x466 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 1.43 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 3.63 см |
| ПРОЦЕСОР: | ATS3085L |
| GPS: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Не |
| КАМЕРА: | Не |
| ИЗВЕСТИЯ ОБАЖДАНИЯ И СЪОБЩЕНИЯ: | Да |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| МИКРОФОН: | Да |
| ПУЛСОМЕР: | Да |
| КРАЧКОМЕР: | Да |
| ИЗМИНАТО РАЗСТОЯНИЕ: | Да |
| СЛЕДЕНЕ НА СЪНЯ: | Да |
| ИЗГОРЕНИ КАЛОРИИ: | Да |
| БАРОМЕТЪР: | Да |
| КОМПАС: | Да |
| SPO2: | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 ATM |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ТЕГЛО: | 78 g |
| РАЗМЕР НА КОРПУСА: | 52 ММ |
| РАЗМЕР: | 52.2 X 52.2 X 13.5 ММ |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 500 mAh |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | ANDROID, IOS |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202100044 |
















