| ПРОЦЕСОР | Snapdragon 7s Gen 3 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.78 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 50+13 MP |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 7000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | ДА, ВГРАДЕН В ДИСПЛЕЯ |
| Марка | MOTOROLA |
| МОДЕЛ: | EDGE 70 FUSION |
| ПРОЦЕСОР: | Snapdragon 7s Gen 3 |
| ТИП: | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 6.78 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 17.22 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | AMOLED, 144 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 2772x1272 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 1x2.5GHz+3x 2.4GHz+4x1.8GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 256 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 220 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Двойна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 50+13 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 32 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 16 |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO+eSIM |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Да |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68 |
| ТЕГЛО: | 177 g |
| РАЗМЕР: | 162.76X75.6X7.21 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 7000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | ДА, ВГРАДЕН В ДИСПЛЕЯ |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТA |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| EAN | 840493611020 |





































