| ПРОЦЕСОР | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.60 " |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 50+8 MP |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 4350 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | GALAXY XCOVER 7 PRO 128 G766 |
| ПРОЦЕСОР: | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| ТИП: | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 6.60 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 16.76 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | PLS, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1080x2408 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 1x2.5 +3x2.4 +4x1.8 GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 128 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 95 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Двойна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 50+8 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 13 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 15 |
| DUAL SIM: | Да |
| ТИП SIM КАРТА: | NANO+eSIM |
| GPS: | Да |
| A-GPS SUPPORT: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| NFC: | Да |
| 3G: | Да |
| 4G: | Да |
| 5G: | Да |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | IP68, MIL-STD 810H |
| ТЕГЛО: | 240 g |
| РАЗМЕР: | 168.6 X 79.9 X 10.2 ММ |
| ТИП БАТЕРИЯ: | сменяема |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 4350 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Да |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ: | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | SM-G766BZKDEE |
| EAN | 8806097068303 |































