| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 85 W |
| Марка | ARIETE |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 85 W |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8003705118157 |







i
"" Днес

| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 85 W |
| Марка | ARIETE |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 85 W |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8003705118157 |
Общо цена:81.80 €/159.99 лв.