| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 350 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК | 0.65 L |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXCJ350E |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 350 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.65 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.150 kg |
| EAN | 8432406240087 |












