| ТИП | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ | 25 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК | 0.60 L |
| БРОЙ КОНУСИ | 1 |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR2744/40 |
| ТИП: | ЦИТРУС ПРЕСА |
| МОЩНОСТ: | 25 W |
| ВМЕСТИМОСТ КАНА ЗА СОК: | 0.60 L |
| БРОЙ КОНУСИ: | 1 |
| СЕЛЕКТОР ЗА ПЛОДОВА КАША: | Да |
| РЕГУЛАТОР ЗА ПУЛПА: | Да |
| АНТИКАПКОВА СИСТЕМА: | Не |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/ОРАНЖЕВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.110 kg |
| EAN | 8710103526728 |








