| ТИП | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.8 см |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | TR838H4CE |
| ТИП: | КОНДЕНЗАЦИОННА С ТЕРМОПОМПА |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| НИВО НА ШУМА: | 64.0 dB |
| ИНДИКАТОР ЗА ФИЛТЪР: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ДЕЛИКАТНИ ТЪКАНИ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ВЪЛНА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 59.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.8 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| СЕНЗОР ЗА ВЛАГА: | Да |
| ИНОКСОВ БАРАБАН: | Да |
| EAN | 7332543843503 |




















