| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 38.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 120 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | 38Х120Х165 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА: | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 38.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 120 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 165.00 мм |
| EAN | 3165140383899 |


